Mans Grozs 0
€0,00

Uz kādām valstīm no vietnes Debenhams.lv var pasūtīt preces.

Debenhams e-veikals piegādā preces Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā. 

Pasūtot preces no mūsu e-veikala, jūs varat izvēlēties vienu no šādām piegādes iespējām:

DPD kurjers – Efektīvs un uzticams sūtījumu pārvadāšanas pakalpojums par saprātīgu cenu pa visu Eiropu. Sūtījumi tiek piegādāti no pirmdienas līdz piektdienai. Par sūtījuma pienākšanu kurjers Jūs informēs pa tālruni, nosūtot īsziņu ar piegādes laiku. Ja nepieciešams, ar īsziņu varat mainīt piegādes laiku/vietu vai novirzīt sūtījumu uz Pickup punktu.

Cik maksā piegāde?

Iegādājoties produktus, kuru summa pārsniedz 50 eiro vērtību, piegāde Latvijas teritorijā Jums tiks veikta bez maksas. Iegādājoties produktus, kuru summa pārsniedz 80 eiro vērtību, piegāde Lietuvas un Iagunijas teritorijā Jums tiks veikta bez maksas.

Kā es varu apmaksāt pirkumu?

Maksājot ar kredītkartēm mēs pieņemam Visa un Mastercard kartes. Pirkumu var apmaksāt arī ar internetbankas autorizāciju un bankas pārskaitījumu.

Cik droša ir pirkumu veikšana Debenhams e-veikalā?

Tik droša, cik iespējams. Jebkāda informācija, kuru Jūs mums nododat, tiek glabāta droši, un rīkošanās ar to notiek atbilstoši datu aizsardzības likumam. Starp citu, www.debenhams.lv izmanto augsta līmeņa SSL tehnoloģiju, kas nodrošina drošu iepirkšanos un datu aizsardzību.

Kā es varu izsekot savu sūtījumu?

Par pasūtījuma izpildes gaitu, kā arī piegādes informācija tiek nosūtīta uz e-pastu, kas norādīts veicot pasūtījumu.

Ja Jūsu sūtījums nav pienācis pareizajā laikā, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: info@debenhams.lv. Lūdzu e-pasta vēstulē noteikti norādiet savu pasūtījuma numuru. Mēs atbildēsim vienas darba dienas laikā.

Vai man ir nepieciešams konts, lai iegādātos preci Debenhams e-veikalā?

Nē, konta esamība nav obligāta. Taču, ja vēlaties piedalīties bonusu programmā, tad iesakām reģistrēties klientu sistēmā. 

Kādēļ man būtu jāreģistrējas e-veikalā?

  • Iespēja apskatīt iepriekš veiktos pirkumus.
  • Atgriezt preci nevis 14 dienu laikā, bet gan 30 dienu laikā.
  • Paātrināt apmaksas procesu nākamajam pirkumam.
  • Varat pievienot mīļākos produktus savam vēlmju sarakstam.
  • Saņemt uz e-pastu īpašos piedāvājumus.

Vai reģistrējoties mani personīgie dati ir aizsargāti?

Jā. Jūsu informācija tiek apstrādāta kā konfidenciāla informācija un saskaņā ar spēkā esošo datu aizsardzības likumdošanu. 

Vai e-veikalā var preces rezervēt?

Diemžēl e-veikalā nav iespējams rezervēt preces. Iesakām izvēlētos produktus uzreiz pievienot pirkumu grozam un apstiprināt pasūtījumu.

Cik ātri pasūtījums tiks izpildīts?

Pasūtījuma piegāde ir atkarīga no Jūsu atrašanās vietas, Latvijas, Lietuvas un Iagunijas robežās sūtījums līdz Jums nonāks 1-7 darba dienu laikā.

Kā es varu atgriezt preci?

Preces atgriešana ir ļoti vienkārša, to var paveikt 14 dienu (reģistrētiem klientiem 30 dienu) laikā pēc preces saņemšanas.

Cik ātri man tiek atgriezta nauda?

Naudas atgriešana arī notiek 14 dienu laikā uz kontu, no kura ir veikts pirkums.